AirMAX przyrząd do nosa dla lepszego snu to nowość na polskim rynku.

AirMAX rozszerza przegrody nosowe od wewnątrz, zwiększając przepływ powietrza przez nos. Zapewnia lepsze dotlenienie mózgu oraz całego organizmu.

Używanie AirMAX zmniejsza niedrożność nosa spowodowaną przeziębieniem lub alergią oraz redukuje chrapanie.

AirMAX używany podczas snu redukuje chrapanie, poprawia oddychanie, redukuje łagodny bezdech senny oraz daje poczucie większego relaksu i wyspania się po nocy.

AirMAX używany w dzień naturalnie zmniejszaja niedrożność nosa, pomaga w swobodnym oddychaniu podczas alergii, przeziębienia czy kaszlu.

airmax-plakat

Sposób użycia: Podczas używania AirMAX po raz pierwszy zaleca się użyć lustra, które pomoże ustawić przyrząd. AirMAX jest ustawiony prawidłowo, gdy „nóżki” poszerzają wejście do nosa i kiedy „łączący mostek” dotyka przegrody nosowej.

Czyszczenie: Oczyścić przyrząd przed i po użyciu wodą z delikatnym mydłem. Ze względów higienicznych AirMAX powinien być używany przez jedną osobę.

Przyrząd jest produkowany przez McKeon Products Inc. światowego lidera w branży ochrony słuchu i pielęgnacji uszu. McKeon to firma rodzinna posiadająca 50 lat tradycji i doświadczeń. Produkty McKeon są rekomendowane przez amerykańskich lekarzy.

mckeon-gfx