kom. + 48 507 704 956 biuro@ducenti.pl

Współpraca

Ducenti – współpraca w poszukiwaniu rozwiązań

Poszukujemy rozwiązań dla firm, aby mogły wypracować zyski, dla klientów, aby uzyskali fachową pomoc w przystępnej cenie i dla nas samych, abyśmy mogli nadal się rozwijać. Staramy się nawiązać współpracę z producentami o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, cieszącymi się wieloletnim zaufaniem szerokiej rzeszy konsumentów z całego świata. Dla nas liczy się innowacyjność, wysoka jakość, użyteczność, precyzja, skuteczność i szybkość działania, bezpieczeństwo stosowania produktów.

W chwili obecnej współpracujemy z następującymi producentami:

RIEMSER Prarma GmbH (producent Herpotherm® i bite away®),
McKeon Products, Inc. (producent zatyczek do uszu Mack’s®),
Shantys Ltd. (producent NitcombTM i Pill Mate®).

Stale poszukujemy możliwości rozwoju i wprowadzania na rynek nowych produktów, które sprawią, że życie naszych Klientów stanie się łatwiejsze.

Zostań poszukiwaczem rozwiązań

Poszukiwanie rozwiązań jest jak niekończąca się podróż w nieznane, a ciężko jest podróżować samemu. My jesteśmy dopiero na początku tej podróży i poszukujemy towarzyszy. Chcielibyśmy, aby brali Państwo czynny udział w tworzeniu oferty Ducenti. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzeby konsumentów są podstawowym wyznacznikiem trasy, jaką powinna przebiegać nasza wspólna podróż. My jesteśmy dla Was – nie odwrotnie. Dlatego, jeśli wiedzą Państwo o ciekawym produkcie, który nie jest jeszcze dostępny w Polsce, napiszcie do nas (biuro@ducenti.pl), a my postaramy się do niego dotrzeć i wprowadzić go na nasz rynek.

Dystrybucja

Produkty dystrybuowane przez Ducenti.pl są dostępne w wybranych aptekach na terenie całego kraju. Oferujemy Państwu również możliwość zakupu drogą internetową – poprzez serwis Allegro. Kilka współpracujących z nami aptek oferuje również sprzedaż wysyłkową poprzez własną aptekę internetową. Jeśli wystąpią problemy z dostępnością produktów w wybranych aptekach, wówczas prosimy o kontakt bezpośrednio z Ducenti.pl