kom. + 48 507 704 956 biuro@ducenti.pl

Ducenti – jesteśmy poszukiwaczami rozwiązań

Poszukujemy rozwiązań dla firm, aby mogły wypracować zyski, dla klientów, aby uzyskali fachową pomoc w przystępnej cenie i dla nas samych, abyśmy mogli nadal się rozwijać. W naszych poszukiwaniach skupiamy się przede wszystkim na światowych markach, firmach o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, cieszących się wieloletnim zaufaniem szerokiej rzeszy konsumentów z całego świata. Dla nas liczy się innowacyjność, wysoka jakość, użyteczność, precyzja, skuteczność i szybkość działania, bezpieczeństwo stosowania produktów. Nawiązujemy współpracę jedynie z firmami, które spełniają powyższe warunki.

Wysoka jakość w przystępnej cenie

Nie ukrywamy, że istotnym czynnikiem decydującym o nawiązaniu współpracy jest cena oferowanych produktów. Dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do możliwości dzisiejszego rynku. Nie szukamy rozwiązań dla bogaczy. Szukamy rozwiązań dla każdego. Współpraca z firmami o wieloletniej tradycji daje nam taką możliwość, ponieważ są one w stanie wytworzyć produkt wysokiej jakości w stosunkowo niskiej cenie.

Poznajmy się bliżej

My nie inwestujemy w sklepy stacjonarne. Prowadzimy sprzedaż internetową, ponieważ dla nas jest to tańsze
i wygodniejsze rozwiązanie. Ta oszczędność pozwala nam na znaczne obniżenie ceny oferowanych produktów. Daje nam to również możliwość zaproponowania Państwu korzystnych rabatów, nawet do 40%. Zależy nam na współpracy z aptekami, hurtowniami farmaceutycznymi, sklepami zielarsko-medycznymi i innymi zainteresowanymi podmiotami z całej Polski. Im większą sieć jesteśmy w stanie wspólnie stworzyć, tym większe korzyści może wypracować każdy z osobna. Może więc warto poznać nas bliżej…?